Facebook
Google+

PL EN DE RU

O nas

Zakład produkcji ceramiki ozdobnej GOSIA w Tarnowskich Górach powstał w 1994 roku jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw o tym profilu w Polsce. Asortyment obejmuje różnorodne pod względem kształtu i kolorystyki rodzaje wyrobów. Ogólnie asortyment można podzielić na kilka grup: wystrój ogrodu, wystrój domu, skarbonki, wzory bożonarodzeniowe, wzory wielkanocne, dewocjonalia, podstawy do lamp i wzory do kompozycji.

Wszystkie wyroby produkowane są ręcznie, a materiały używane do produkcji są wysokiej klasy wyrobami polskich i zagranicznych producentów. Wszystkie stosowane farby są wodorozcieńczalene i ekologiczne. Ciągła dbałość o oryginalny i niepowtarzalny charakter projektowanych wzorów, idąc w parze z najwyższą jakością stosowanej masy ceramicznej, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zdobione wyroby ceramiczne z powodzeniem spełniają wszelkie gusta naszych Klientów.

Zachęcamy Państwa do współpracy z nami.

Kilka informacji
O firmie

Rynek upominków i wyrobów artystycznych wykonanych z ceramiki oferuje potencjalnym Klientom szeroką gamę produktów. Często wybór bywa trudny, dlatego na szczególną uwagę zasługują produkty specyficzne, które mają zarówno walory użytkowe jak i estetyczne oraz nie są wyłącznie jedno-sezonowym hitem. Jeżeli szukacie Państwo czegoś wyjątkowego i eleganckiego oferta firmy GOSIA jest właściwą propozycją.

Zobacz
nasze realizacje

Realizations

Address

Pionierska 33
42-680 Tarnowskie Góry

Phone

tel. +48 32 382 35 70
tel. +48 32 284 28 51

Email

biuro@gosia.com.pl